Nasze produkty:

Zaproszenia na Chrzest

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Oferujemy zaproszenia na chrzest. Zapewniamy szeroki wybór wzorów i kolorów. Wszystkie zaproszenia utrzymane są w stonowanej, eleganckiej stylistyce. Nasze prace ozdobione są m.in. kokardkami. Klienci mogą wybierać sporów wielu kolorów tasiemek i dopasować je np. do koloru przewodniego przyjęcia. Ręcznie robione zaproszenia na chrzest wykonane są z wysokiej jakości grubego papieru. Wewnątrz możemy umieścić wskazany przez klienta nadruk oraz imiona i nazwiska gości. 

Jeśli chcesz w uroczysty sposób zaprosić gości na chrzest swojego dziecka, wybierz nasze zaproszenia hand made. Przykładamy dużą uwagę do szczegółów i stawiamy na wysoką jakość wykonania. Do zaproszeń dołączona jest biała, klasyczna koperta. Wraz z zaproszeniami możesz zamówić podziękowania na chrzest dla wszystkich gości.

Zaproszenia na urodziny

W naszym asortymencie znajdują się także zaproszenia na urodziny. Proponujemy minimalistyczne, ozdobne zaproszenia, które można uzupełnić samemu lub zlecić nam wydruk personalizacji. Oferujemy produkty w wymiarach 9 x 14,5 cm, 10,5 x 14,5 cm, 10 x 14,5 cm. Zaproszenia wykonane są z papieru o wysokiej gramaturze 250 g/m2. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia. Po otrzymaniu od klienta zamówienia wykonujemy w ciągu dwóch dni projekt. Po zaakceptowaniu go przystępujemy do realizacji zaproszeń i trwa to od 5 do 7 dni roboczych. Możliwe jest wybranie realizacji ekspresowej. W tym przypadku wydruk wykonujemy w czasie od 2 do 3 dni roboczych.

Zachęcamy do zapoznania się asortymentem zaproszeń. Zapraszamy do składania zamówień. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszym sklepem. Udzielimy dodatkowych informacji.