Nasze produkty:

Witamy serdecznie!!!

Bomboniera to pamiątka wyjątkowych uroczystości przekazywana Gościom. Jest zarówno podziękowaniem za obecność, jak i upominkiem przypominającym o uczestnictwie w przyjęciu. Najczęściej wykorzystuje się ją w czasie ślubów i wesel, ale również z okazji chrztu, pierwszych komunii, zaręczyn, rocznic ślubów i innych ważnych okazji.

Bomboniera może mieć wiele postaci, od małych pudełeczek, po piękne i eleganckie woreczki. Oba rodzaje zawierają migdały w lukrowej polewie, które we Włoszech noszą nazwę "confetti".

Do środka wkłada się zawsze 5 migdałów, które symbolizują 5 życzeń:

szczęście, zdrowie, cudowne dzieci, bogactwo i długowieczność

Niektórzy uważają, że lukrowane migdały są odzwierciedleniem "słodko-gorzkiego" życia. Jednak już od początku migdały były uważane za wyjątkowo słodki i delikatny upominek.Pracownia artystyczna "KORREN" Arte della passione to lider na rynku polskim w produkcji podziękowań dla gości. Posiada 10-letnie doświadczenie w tej branży na rynku włoskim.

Oferujemy Państwu duży asortyment produktów, od przepięknych bombonier i pudełeczek po zaproszenia, winiety, zawieszki na alkohol, menu, księgi gości, personalizację stołów, poduszki na obrączki jak również ozdoby na tort oraz wszystko to co potrzebne aby ten jedyny dzień był wyjatkowy.

Wszystkie zamówienia sa realizowane pod danego Klienta, wg indywidualnych opisów.

Lata praktyki i pasja w tworzeniu rzeczy pięknych, delikatnych a zarazem niezwykłych sprawiły, że nasze bomboniery są wyjątkowe i niepowtarzalne. W trosce o naszych Klientów, każda bomboniera, zaproszenie i winietka wykonywane są ręcznie z wielką pasją, starannością, precyzją i z wielkim sercem. Wszystkie wzory powstają w firmie i są jej własnością.

Wszystkie materiały i produkty sprowadzamy bezpośrednio z Włoch od najlepszych producentów, cieszących się wielką sławą nie tylko na runku włoskim, ale i w innych krajach europejskich, a także w U.S.A, Kanadzie i Ameryce Południowej.

Jako bezpośredni dystrybutor zapewniamy Państwu najwyższą jakość produktów oraz najniższe ceny na rynku.


Pracownia artystyczna "KORREN" to:

  • 100% zadowolenia

  • 100% satysfakcji

  • 100% pewności  Zaufali nam nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach europejskich.

Serdecznie zapraszamy!!!

"KORREN" Arte della passione