Nasze produkty:

Zaproszenia ślubne

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Szykujesz się do ślubu i nadszedł czas wysyłania zaproszeń? W naszej ofercie możesz liczyć na wyjątkowe zaproszenia ślubne wykonane ze starannością o każdy detal. Specjalizujemy się w tworzeniu minimalistycznych, eleganckich kartek. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów. Wysoka gramatura papieru 250 g/m2 zapewnia wytrzymałość oraz trwałość zaproszenia. Delikatne ozdoby, m.in. w formie atłasowych kokardek sprawiają, że kartka wygląda uroczyście. Kolor kokardki pozostawiamy klientom, można je dopasować np. do koloru przewodniego ślubu.

Dla naszych klientów wykonujemy tradycyjne zaproszenia składane na pół, kartki otwierane z dwóch stron, a także zaproszenia jednokartkowe. 

Ręcznie robione zaproszenie na wesele

U nas możesz wybierać spośród wielu ręcznie robionych zaproszeń na wesele. Od wielu lat zajmujemy się rękodziełem i oferujemy klientom produkty wyjątkowe, nietuzinkowe i dopasowane do ich potrzeb. Zaproszenia są wydrukowane na sztywnych papierze w kolorze białym lub ecru. Do każdej kartki dołączona jest pasująca koperta. W środku na życzenie klienta możemy umieścić spersonalizowane treści zaproszenia lub pozostawić wykropkowane pole.

zas realizacji usługi to 5-7 dni roboczych, a w przypadku realizacji ekspresowej są to 2-3 dni. Zaproszenia wykonujemy według wskazówek i sugestii klienta.

W przypadku pytań zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Udzielimy dodatkowych informacji i ustalimy szczegóły zamówienia.