Nasze produkty:

Filtruj według

Kolor bilecika

Kolor bilecika

Kolor sakiewki

Kolor sakiewki

Kolory migdałów

Kolory migdałów

Kolory pudełeczka

Kolory pudełeczka

Kolory tasiemki

Kolory tasiemki

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 60,00 zł

Kolor szyfonu

Kolor szyfonu

Kolor papieru

Kolor papieru

Aplikacja

Aplikacja

Wzór

Wzór

Dodatek

Dodatek

Kolor fizeliny

Kolor fizeliny

Brokat

Brokat

woreczek z organzy

woreczek z organzy

Wieczko

Wieczko

Kolor wkładki

Kolor wkładki

Podziękowania komunijne

Jest 134 produktów.

Pokazano 1-36 z 134 pozycji

Aktywne filtry

W asortymencie naszego sklepu znajdują się podziękowania komunijne. Oferujemy różne formy podziękowań dla gości. Wykonujemy m.in. eleganckie pudełeczka w tradycyjnej formie lub w kształcie serca i rożka, bombonierki, torciki oraz umieszczamy upominki we flizelinie. Klienci mogą wybrać również podziękowania komunijne w formie elegancko zapakowanych lizaków, miodków, drewnianych pudełek z herbatą lub ciasteczka z wróżbą.

Tak samo jak przypadku zaproszeń komunijnych, wszystkie podziękowania ozdobione są eleganckimi, wyjątkowymi dekoracjami, m.in. atłasowymi wstążkami i kokardami. Do każdego podziękowania dołączamy bilecik z nadrukiem. Możemy umieścić tam np. imię i nazwisko gościa, datę uroczystości lub wierszyk.

Podziękowania z włoskimi słodkościami w środku

użą popularnością cieszą się podziękowania z włoskimi słodkościami w środku. W eleganckich pudełeczkach możemy umieścić m.in. włoskie migdały. Specjały wyróżniają się wysoką jakością, pochodzą od lidera na włoskich rynku słodkości. Oferujemy migdały, które pokryte są cienką warstwą pysznego lukru. Możliwe jest również wybranie innego produktu. Proponujemy także lukrowane czekoladki w formie migdałów lub lukrowane czekoladowe serca.

Na naszej stornie klienci mogą personalizować swoje podziękowania. Należy wybrać m.in. kolor pudełeczka, tasiemki, sakiewki, bilecika oraz kolor migdałów.

Zachęcamy do składania zamówień. Wykonamy oryginalne podarunki dla gości, które będą doskonałą formą podziękowania za ich uczestnictwo w tym ważnym wydarzeniu, jakim jest komunia.